24bottles TERMO láhev 500 ml červená PACHINO

Neohodnoceno
Akce
Pachino Clima 500ml I 600x750
980 Kč –23 %
  • TERMO láhev z dvoustěnné nerezové oceli
  • Bez BPA
  • Objem: 500 ml
750 Kč
Můžeme doručit do:
2.12.2020
Skladem (2 ks)

Nová revoluční, izolovaná láhev z nerezové oceli, která udržuje vaše nápoje horké po dobu 12 hodin a studené 24 hodin!

Její autentický elegantní design z nerezové oceli činí láhev pohodlnou se snadnou manipulací pro každou příležitost. Využijete ji od kanceláře až po tělocvičnu, přičemž váš nápoj zůstane horký nebo studený celé hodiny.

 

Údržba:

Doporučuje se láhev po každém použití vypláchnout teplou vodou, zejména pokud se používá na jiné tekutiny než je voda. Pro důkladnější čištění použijte teplou vodu, jemné mýdlo a kartáč na láhve. Místo mýdla můžete použit roztok vyrobený z octa a lžičky jedlé sody. Po umytí nechte láhev zaschnout hrdlem směrem dolů, aby mohla voda vytéct ven.

 

Upozornění:

Lakované (barevné) láhve nejsou vhodné do myčky na nádobí. Jakákoli případná deformace nebo vada způsobená umístěním do myčky na nádobí ruší platnost záruky. Pouze nerezové (stříbrné) láhve jsou do myčky vhodné.

 

Společně se značkou 24Bottles, můžete snížit svůj dopad na planetu nepoužíváním jednorázových plastových lahví.

 

Používáním láhve 24Bottles snížíte množství CO2 (0,08 kg) eliminovaného při výrobě jedné jednorázové láhve o objemu 500 ml. Jedná se tedy o množství CO2, kterému se vyhnete pokaždé, když doplníte láhev místo nákupu plastové na jedno použití.

Jméno značky: 24bottles
Kategorie: Termosky & Termo KeepCup hrnky
Záruka: 2 roky
objem: 500 ml
hmotnosť: 274 g
materiál: nerezová ocel
výška: 20,5 cm
šířka: 7,3 cm