MartinaZ batoh pro děti "jednorožec"

Značka: MartinaZ
1 150 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
29.9.2020
  • ORIGINÁL OD MARTINAZ
  • 3D zvířecí batoh
  • pro dívky a chlapce
  • vyrobeno z měkkého, lehkého, pružného neoprenu
  • lze prát v pračce
  • eco materiál s kvalitní povrchovou úpravou
  • přátelská velikost 28 x 23 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tak se nám do naší už tak velké rodiny batohů přidal další, podle našeho názoru úžasně zpracovaný batoh pro naší pidi-lidi komunitu mrňousů, kteří neposedí doma a hledají záminku vyběhnout do přírody, na prolézačky, hřiště a do parků.

Bude asi těžké nahradit náš nejoblíbenější batůžek berušku, ten z piedestálu nejprodávanějšího batůžku jen tak lehko asi něco nezesadí, ale právě jednorožec může být svěží vítr pro ty, kteří se ještě nerozhodli.

Batoh Jednorožce jsme plánovali již několik let dozadu, ale při výrobě se pokaždé objevil problém s návrhem horního krytu tak, aby barevná stálost, flexibilita a pevnost, jelikož se jedná o velmi namáhanou část, byla dostatečná a nepokazila celkovou kvalitu dojmu z batohu.

Hledáním nového dodavatele jsme narazili na recyklovanou EKO gumu (pro upřesnění horní kryt je původem z recyklovaných pneumatik, následně ošetřený a napuštěný přírodním barvivem), která perfektně splní požadavky, které byli na začátku nastavené.

Design batohu vznikal ve studiu zakladatelky Annais. Pokračovalo se ve stejném a osvědčeném designu z edice NEO, aby ergonomie krom vzhledu, byla také důležitým prvkem. Přece jenom se batoh používá při každodenních činnostech, při přesunech do školky, na kroužky a za různého počasí. Zkrátka a dobře ten čas, kdy vzhled vyhrál nad funkčností, je už nadobro pryč.

Zadní část batohu má po celé ploše síťovanou a vzdušnou membránu s pamětí, která kopíruje záda a vyznačuje se vysokou prodyšností. Stabilní a pevné nošení je pro tento typ batohů základ, proto i síťovaná část splňuje protismykové vlasnosti, tudíž při běhání batoh neposkakuje ze strany na stranu.

Bedrové pásy jsou v širokém spektrunastavitelné a uchycené k popruhům.

Následná péče o batoh je jedna z dalších  důležitých aspektů, která byla stanovená u samotného začátku návrhu a výroby. Produkt je maximálně nenáročný na údržbu, je možné ho prát v pračce při teplotě 30°C bez ždímání, poté nechat při pokojové teplotě vysušit. Malé nečistoty se dají lehce ošetřit jarovou vodou při teplotě cca 20 - 25 °C. POZOR - nepoužívejte agresivní přípravky jako SAVO, které obsahují kyseliny, jelikož by mohli poškodit samotnou látku a nenávratně tak poškodit batoh. Před samotným prodejem jsme batůžek testovali několik měsíců a trvanlivost produktu je opravdu na vysoké úrovni.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tašky
Záruka: 2 roky
barva: barevná
hmotnost: 325 g
výška: 29 cm
šířka: 25 cm
tloušťka: 14 cm