KNIHA - Kde rostou peníze?

Neohodnoceno
Novinka
bmid kde rostou penize d2r 233910

Pokud si chcete s dětmi povídat o penězích do hloubky, vysvětlit jim, odkud se berou na vašem účtu, co všechno se musí platit nebo proč je nesmysl závidět druhým, tahle kniha je právě pro vás!

220 Kč
Můžeme doručit do:
3.12.2020
Skladem (1 ks)

Jako jediná na českém trhu se věnuje právě finanční osvětě dětí ve věkové kategorii 6–9 let.

Hlavní hrdinové knihy Adam a Adélka Penízkovi žijí s maminkou Veronikou a tatínkem Martinem v domě č. 3 v ulici jménem Lakomá. Rodiče s pomocí tety Majky děti provázejí různými běžnými situacemi týkajícími se nakupování, hospodaření i vysvětlování, proč nelze mít všechno.

Až si ji děti mladšího školního věku (třeba i společně s rodiči) přečtou, měly by chápat souvislost mezi prací a získáváním peněz a orientovat se v základních finančních termínech. Knížka, doprovázena třiceti ilustracemi, přináší víc než rámcovou orientaci ve světě peněz a to skvělou zábavnou formou. Děti se z ní dozví i to, proč je hloupé někomu závidět a že v životě existuje spousta důležitých věcí, které se za žádné penízky koupit nedají. A protože knížky pro tuto věkovou kategorii by vždy měly mít i něco navíc, mohou si děti některé ilustrace samy vybarvit.

 

O knize:

  • Autorka/ilustrace: Denisa Prošková
  • Vydáno: 2014
  • Počet stran: 92
  • Vazba knihy: měkká/brožovaná
  • Rozměry: 15,5 × 21 cm
  • ISBN: 978-80-905771-0-7
Jméno značky: KUJMEPIKLE
Kategorie: Pro deti
Záruka: 2 roky