24bottles láhev 250 ml tmavě modrá

Novinka Výprodej
Značka: 24bottles
360 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
14.4.2020
  • Láhev z nerezové oceli
  • Bez BPA
  • Objem: 250 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moderní láhev z vysoce kvalitní 18/8 potravinářské nerezové oceli bez obsahu BPA. Díky své lehkosti jsou snadno přenosné a poskytují pohodlný zážitek z pití na cestách. Širší hrdlo je vyrobené pro snadné plnění i čištění s víčkem odolným vůči netěsnostem.

 

Údržba:

Doporučuje se láhev po každém použití vypláchnout teplou vodou, zejména pokud se používá na jiné tekutiny než je voda. Pro důkladnější čištění použijte teplou vodu, jemné mýdlo a kartáč na láhve. Místo mýdla můžete použit roztok vyrobený z octa a lžičky jedlé sody. Po umytí nechte láhev zaschnout hrdlem směrem dolů, aby mohla voda vytéct ven.

 

Upozornění:

Lakované (barevné) láhve nejsou vhodné do myčky na nádobí. Jakákoli případná deformace nebo vada způsobená umístěním do myčky na nádobí ruší platnost záruky. Pouze nerezové (stříbrné) láhve jsou do myčky vhodné.

 

Společně se značkou 24Bottles, můžete snížit svůj dopad na planetu nepoužíváním jednorázových plastových lahví.

 

Co znamená - 0,04?

Používáním láhve snížíte vaši uhlíkovou stopu. Číslo na láhvi ukazuje množství CO2 (0,04 kg) eliminovaného při výrobě jedné jednorázové láhve o objemu 250 ml. Jedná se tedy o množství CO2, kterému se vyhnete pokaždé, když doplníte láhev místo nákupu plastové na jedno použití.

Doplňkové parametry

Kategorie: Láhve
Záruka: 2 roky
objem: 250 ml
hmotnosť: 78 g
materiál: nerezová ocel
výška: 13,7
šířka: 6,5 cm