Termoska se lžící 400 ml BLACK+BLUM Food Flask

Novinka
termoska

  • Nerezová termoska se lžící 
  • Velikost: 19 x 6 cm / obsah: 400 ml 
  • Není určeno pro ohřev v mikrovlnné troubě - pouze ruční mytí

875 Kč
Můžeme doručit do:
25.10.2019
Skladem (1 ks)

K dosažení nejlepšího účinku naplňte nádobu před užitím po dobu 3 minut horkou vodou (pro teplé jídlo) nebo studenou vodou (při užití pro studené jídlo). Při plnění ponechejte dostatečný prostor pod okrajem nádoby pro uzavření víčkem. 
Termoska FOOD FLASK má širší hrdlo než běžné termosky na pití. Pro co nejdelší teplotní retenci vkládejte do termosky pokrmy ohřáté na co nejvyšší teplotu. 
Víčko musí být spolehlivě utaženo, ne však s využitím nadměrné síly. V kombinaci s vysokou teplotou obsahu by později mohlo být obtížné termosku otevřít. 
Tento výrobek nesmí být užit pro uchování mléčných produktů (teplých i studených) a dětského jídla z důvodu rizika bakteriálního růstu. 
Myjte horkou vodou se saponátem před a po každém užití. NENOŘTE do vody. Po umytí důkladně osušte. Nádobu a víčko skladujte odděleně. Nemyjte v myčce, neužívejte pro ohřev v mikrovlnné troubě. 

Případné skvrny odstraňujte následovně: 
Nádobu naplňte horkou vodou a přidejte lžičku sody bicarbony (při tomto čištění nádobu nikdy neuzavírejte víčkem). Ponechte přes noc působit. 

Jméno značky: BLACK+BLUM
Kategorie: Láhve a KeepCup
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: