24bottles láhev 500 ml květiny BLOOM BOX

Neohodnoceno
Akce
74d769e1 bloom box 500 urban i 600x750
  • Láhev z nerezové oceli
  • Bez BPA
  • Objem: 500 ml
450 Kč
Můžeme doručit do:
30.11.2020
Skladem (2 ks)

Moderní láhev z vysoce kvalitní 18/8 potravinářské nerezové oceli bez obsahu BPA. Díky své lehkosti jsou snadno přenosné a poskytují pohodlný zážitek z pití na cestách. Širší hrdlo je vyrobené pro snadné plnění i čištění s víčkem odolným vůči netěsnostem.

 

Údržba:

Doporučuje se láhev po každém použití vypláchnout teplou vodou, zejména pokud se používá na jiné tekutiny než je voda. Pro důkladnější čištění použijte teplou vodu, jemné mýdlo a kartáč na láhve. Místo mýdla můžete použit roztok vyrobený z octa a lžičky jedlé sody. Po umytí nechte láhev zaschnout hrdlem směrem dolů, aby mohla voda vytéct ven.

 

Upozornění:

Lakované (barevné) láhve nejsou vhodné do myčky na nádobí. Jakákoli případná deformace nebo vada způsobená umístěním do myčky na nádobí ruší platnost záruky. Pouze nerezové (stříbrné) láhve jsou do myčky vhodné.

 

Společně se značkou 24Bottles, můžete snížit svůj dopad na planetu používáním jednorázových plastových lahví.

 

Co znamená - 0,08?

Používáním láhve snížíte vaši uhlíkovou stopu. Číslo na láhvi ukazuje množství CO2 (0,08 kg) eliminovaného při výrobě jedné jednorázové láhve o objemu 500 ml. Jedná se tedy o množství CO2, kterému se vyhnete pokaždé, když doplníte láhev místo nákupu plastové na jedno použití.

Jméno značky: 24bottles
Kategorie: Láhve z nerezové oceli
Záruka: 2 roky
objem: 500 ml
hmotnosť: 120 g
materiál: nerezová ocel
výška: 21 cm
šířka: 6,5 cm